W Za Psem mamy dla Was dwa rodzaje spacerów grupowych.

Jedne to spacery w mieście, gdzie psy uczą się spokojnego chodzenia na smyczy, drugie to spacery socjalizacyjne w lesie, w trakcie których staramy się dawać psom swobodę w komunikowaniu się.

Spacery grupowe to świetna okazja do zapewnienia psu odpowiedniego towarzystwa pod okiem behawiorysty psów oraz trenera szkolenia psów.

Dobieramy psy tak, aby każdy z psów czuł się swobodnie. Ważnym punktem psich spacerów jest to, aby opiekun miał możliwość obserwowania swojego psa w relacjach z innymi psami. Stawiamy na przygotowanie każdego duetu pies-człowiek w niezbędne ,,narzędzia” do poradzenia sobie w różnych sytuacjach, które można napotkać podczas codziennych spacerów z psem.

Jak zapisać się na spacery?

Jeśli chcesz zapisać się na nasze spacery grupowe, a jesteś u nas pierwszy raz wypełnij poniższy formularz zgłoszeniowy.

Formularz zgłoszenia na spacery grupowe dla psów:

  Płeć:

  Kastracja / sterylizacja?

  Interesuje mnie:

  Jak pies reaguje na spotkania z innymi psami? *można wybrać kilka punktów

  Napisz, proszę coś więcej o swoim psie. A może potrzebujesz o coś dopytać?

  Zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności i zgadzam się z jej warunkami. (wymagane)

  Po otrzymanym zgłoszeniu wyślemy e-mail ze szczegółami spacerów.

  Spacery socjalizacyjne psów w lesie:

  Naszym zadaniem jest zaaranżować psie spotkania tak, aby każdy czuł się bezpiecznie i swobodnie. Często wspólnie omawiamy napotkane sytuacje. Stawiamy na świadomość opiekunów psów, jak pies postrzega świat oraz przekazywanie wiedzy z zakresu komunikacji psa.

  • Czas trwania: ok. 1 godz.;
  • Cena: 40 zł (za 1 psa);
  • Cena lekcji wstępnej w mieście: 50 zł (do grupy spacerującej w lesie można, dołączyć tylko po wstępnym spacerze w mieście);
  • Liczba uczestników: min. 3 psy;
  • Miejsce: Kobyłka.

  GRAFIK spacerów grupowych w lesie.

  Spacery w mieście, gdzie psy uczą się spokojnego chodzenia na smyczy:

  Spacer z psem w mieście na luźnej smyczy, to marzenie wielu opiekunów psów. Niestety, aby to osiągnąć, często wymaga wielu tygodni pracy. Niestety temat spacerowania z psem w mieście jest złożony i wymaga treningu na wielu płaszczyznach.

  Dlatego wyszliśmy z pomysłem na REGULARNE spotkania spacerowe. Rozłożenie tematu spaceru psa w mieście na kilka spotkań w grupie o stałym składzie, zwiększa efektywność pracy z każdym uczestnikiem spaceru. Uczestnicy spaceru z każdymi zajęciami zyskują pewność siebie, dopracowują technikę spaceru i wreszcie uzyskują zadowalający efekt jakim jest spacer na luzie.

  • Czas trwania: ok. 1 godz.;
  • Cena 320 zł: pakiet 5 spotkań spacerowych;
  • Cena 70 zł (za pojedyńcze spotkanie dla 1 psa);
  • Liczba uczestników: min. 3 psy;
  • Miejsce: Wołomin, Zielonka, Ząbki.

  GRAFIK spacerów grupowych w mieście.