Petsitter w Wołominie i okolicach / dzienna opieka nad zwierzętami 

W przypadku większości zwierząt domowych, wychodzenie właściciela z domu/mieszkania nie stanowi dla nich problemu – są do tego przyzwyczajeni i wiedzą, że wkrótce wróci. Jednak zdarzają się takie sytuacje, kiedy Twój czteronożny przyjaciel gorzej znosi rozłąkę. Koty i psy szczególnie martwią się, gdy pojawiają się walizki, ponieważ kojarzą je z dłuższą separacją i – co gorsza – zabiera się je do hoteli, aby zamknąć w klatce, do której nie są przygotowane. Takie wsparcie może być też bardzo pomocne, kiedy Twój zwierzak potrzebuje więcej uwagi, dłuższych spacerów, a Twoja sytuacja życiowa uniemożliwia spędzenie wystarczającej ilości czasu z psem czy kotem.

Wszyscy wiemy, że zwierzęta mają własne potrzeby i preferencje. Właśnie dlatego w Podążając za Psem oferujemy kilka opcji wspierających codzienną opiekę nad psem, czy kotem. Nasze usługi stanowią dobrą alternatywę dla pozostawiania psów i kotów w klatkach hotelowych. 

Zapewniamy bezpłatną, niewiążącą konsultację, abyś mógł spotkać się z opiekunką i upewnić się, że dobrze zaopiekuje się Twoim psem lub kotem. Dokładamy wszelkich starań, abyś znalazł opiekuna odpowiedzialnego, godnego zaufania z wielką miłością dla Twojego przyjaciela.

Wszystko co robimy, ma na celu stworzenie bezstresowego środowiska dla twoich psów i kotów podczas Twojej nieobecności.

Wyprowadzanie psa na spacer

Opiekun zwierząt domowych przyjedzie do domu, gdy będziesz nieobecny tyle razy, ile poprosisz, aby nakarmić psa, wyprowadzić go, bawić się i zadbać o poczucie bezpieczeństwa Twojego psa. Ta opcja dla psów jest idealna, jeśli spędzasz długie godziny w pracy. A może zachorowałeś, Twój pies ma lęk separacyjny, szczeniak wymaga socjalizacji i częstszych spacerów?  

Możesz określić liczbę spacerów w ciągu dnia i tygodnia, w zależności od potrzeb twojego psa. Opiekunowie zwierząt zazwyczaj spędzają z psem od 30 do 60 minut.

Spacer z psem moze być ustalany regularnie lub okazjonalnie.

Szczegóły:

 • Czas spaceru: od 30 min (wszystko w zależności od potrzeb)
 • Cena: 40 zł 1 godz.  / 20 zł pół godz.

Dzienna opieka nad psem

Umieszczenie zwierząt w hotelowych klatkach może powodować niepotrzebny stres i cierpienie. Dzienny opiekun psa pomaga Twojemu psu przebywać w znajomym otoczeniu podczas Twojej nieobecności. Najmilszym i najlepszym rozwiązaniem, jakie możesz zrobić dla psów podczas Twojej nieobecności, jest pozostawienie ich w domu w ich rodzinnym otoczeniu, zgodnie z normalną rutynową opieką znajomej osoby.

W ofercie opieki nad psem mogą się zawierać:

 • Wizyty domowe: nakarmienie psa, zabawa (ogólne szaleństwo i zabawy węchowe), spacer.
 • Wyżywienie psa
 • Transport kota do hotelu/weterynarza/do innego miejsca*

Opieka nad psem moze być regularna lub okazjonalna.

Szczegóły:

 • Czas:  od 30 min.
 • Cena: 40 zł 1 godz.  / 20 zł pół godz.
 • *ustalane indywidualnie

Przed podjęciem opieki zawsze jest spotkanie zapoznawcze. Podpisana zostaje umowa o powierzeniu zwierzęcia pod opiekę.

Dzienna opieka nad kotem

Każdy kot jest wyjątkowy i wyjątkowo powinien być traktowany każdy opiekun kota! 

Jak wszyscy właściciele kotów wiedzą, zwierzęta te mogą być bardzo wybredne w kwestii swojego środowiska i otoczenia, w którym lubią przebywać. Wiele z nich bardzo się stresuje transportem w nieznane miejsce, z kolei inne potrafią się zrelaksować się wokół nowych ludzi i miejsc. 

W odpowiedzi na potrzebę wsparcia właścicieli kotów w opiece nad nimi, Podążając za Psem oferuje elastyczne opcje opieki nad kotem dla wszystkich wybrednych kotów 🙂

W ofercie opieki nad kotem mogą się zawierać:

 • Wizyty domowe: nakarmienie kota, posprzątanie kuwety, zabawa.
 • Wyżywienie kota
 • Transport psa do hotelu/weterynarza/do innego miejsca*

Opieka nad kotem może być regularna lub okazjonalna.

Szczegóły:

 • Czas:  od 30 min
 • Cena: 40 zł 1 godz.  / 20 zł pół godz.
 • *ustalane indywidualnie

Przed podjęciem opieki zawsze jest spotkanie zapoznawcze. Podpisana zostaje umowa o powierzeniu zwierzęcia pod opiekę.