Basia Leszczyńska, behawiorysta i trener psów

psi behawiorysta o mnie

Na imię mam Basia Leszczyńska. Jestem behawiorystą i trenerem psów. Uczeniem psów i ich opiekunów zajmuję się od 2009 roku. Kwalifikacje trenerskie zdobyłam w Alteri, dyplom behawiorysty zwierząt w COAPE Polska.

W 2009 roku otworzyłam Szkołę dla Psów Psia Banda w Wołominie. Szkoła najpierw mieściła się w dawnej Stolarce Wołomin, później na ulicy Kobyłkowskiej. Psia Banda miała też swój oddział w Otwocku, gdzie szkolenia prowadziła Renata Gabryel, a kiedy w 2014 roku wyleciałam wraz z rodziną do Kataru, Renata przejęła moje zadania również w Wołominie.

Od zawsze współpracowałam z Fundacją Edukacyjną Pies i Staś, w której również zdobyłam solidne podstawy pracy z psem oraz pomagałam edukować dzieci, jak bezpiecznie zachowywać się przy psach.

W Katarze przez 5 lat szkoliłam tamtejsze psy. Pracowałam też w dużej klinice weterynaryjnej Canadian Veterinary Clinic. Otrzymałam tam dużą dawkę wiedzy. Był to czas pełen wyzwań i rozwoju w różnych dziedzinach mojego życia. Katar dał mi lekcję życia i pokory, która zaowocowała w silniejszą i bardziej pewną siebie, mnie.

Wróciłam. Bardzo cieszę się, że mogę znowu pracować w Polsce. Szkoła dla Psów Psia Banda wskakuje na wyższy poziom i zmienia nazwę na Podążając za Psem. Jest tu o wiele więcej niż tylko szkolenie psów.

Malwina Justa, trener pomocniczy, petsitter

Mam na imię Malwina i jak mówi moja 4 letnia córka, jestem również psio- kocio mamą.

Prowadzę dom tymczasowy dla najmłodszych psów i kotów, pomagam również w adopcjach bezdomnych zwierząt współpracując z Fundacjami, jak i osobami prywatnymi. Moje życie od zawsze było związane z tymi najbardziej potrzebującymi. W październiku 2019 roku zrobiłam krok do przodu i rozpoczęłam Kurs Behawiorysty COAPE, dodatkowo ukończyłam Kurs Opiekuna Zwierząt COAPE i jestem certyfikowanym petsitterem.

Bardzo się cieszę, że mogę być częścią Podążając za Psem, móc przekazywać swoją wiedzę, ale też ciagle się uczyć, i po prostu spełniać swoje marzenia.

😀