Szkolenie, tresura psów – grupowo i indywidualnie

Świadczymy usługi szkolenia psów, terapii zaburzeń zachowań -indywidualnie oraz grupowo. Szkoła dla psów – Za Psem, w której zajmujemy się tresurą psów.

Oferujemy spacery socjalizacyjne psów, szkolenia grupowe oraz terapię indywidualną, jeśli zachowanie psa tego wymaga. Jeżeli nie masz możliwości przychodzić na nasze kursy grupowe lub Twój pies ma problem behawioralny, skorzystaj ze szkoleń indywidualnych.

Szkolenia prowadzone w naszej szkole są dla uczestników zajęć dobrą podstawą do zbudowania relacji z psem opartej na zaufaniu, zrozumieniu i dobrej zabawie. Dbamy także o tworzenie czytelnych i jasnych zasad, które sprawiają, że pies łatwiej odnajduje się w ludzkim świecie.

Jeśli zaczynacie przygodę ze szkoleniami w Za Psem, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą kursów podstawowych:

  • Kurs Maluchy dla szczeniąt, które odbyły już drugie szczepienie i nie ukończyły jeszcze 4 miesiąca życia
  • Kurs Starszaki dla podrostków od 4 miesiąca życia oraz dla psów dorosłych
  • Kurs Nosework dla psów od 4 miesiąca życia, które nie sprawiają większych problemów z zachowaniem, a opiekunowie chcieliby odbyć z psem ciekawą przygodę
  • Spacery grupowe
  • Spotkanie indywidualne, jeśli potrzebujesz wsparcia behawiorysty lub trenera sam na sam.

W trosce o bezpieczeństwo i komfort wszystkich uczestników, psy wykazujące problem z zachowaniem (nadpobudliwość, nadmierna lękliwość, zachowania agresywne w stosunku do innych psów i/lub ludzi itp.), nie mogą uczestniczyć w zajęciach grupowych. Zapraszam na lekcje indywidualne.