Szkolenie, trening psów – grupowo oraz indywidualnie

Świadczymy usługi szkolenia psów, terapii zaburzeń zachowań – indywidualnie oraz grupowo. Szkoła dla psów – Za Psem, w której zajmujemy się tresurą psów w nowoczesnym, pozytywnym stylu.

Oferujemy spacery socjalizacyjne psów, szkolenia grupowe oraz terapię indywidualną, jeśli zachowanie psa tego wymaga. Jeżeli nie masz możliwości przychodzić na nasze kursy grupowe lub Twój pies ma problem behawioralny, skorzystaj ze szkoleń indywidualnych.

Szkolenia prowadzone w naszej szkole są wspaniałym ułatwieniem oraz podstawą do zbudowania relacji z psem opartej na zaufaniu, zrozumieniu oraz dobrej zabawie. Szczególnie dbamy o tworzenie czytelnych i jasnych zasad życia psa, które sprawiają, że pies łatwiej odnajduje się w ludzkim świecie.

Jeśli zaczynacie przygodę ze szkoleniami w Za Psem? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kursów podstawowych:

  • Kurs Maluchy dla szczeniąt, które mają za sobą drugie szczepienie oraz nie ukończyły jeszcze 4 miesiąca życia
  • Kurs Starszaki dla psów od 4 miesiąca życia oraz dla psów dorosłych
  • Kurs Nosework dla psów od 4 miesiąca życia, które nie sprawiają większych problemów z zachowaniem, a opiekunowie chcieliby odbyć z psem ciekawą przygodę
  • Spacery grupowe
  • Spotkanie indywidualne, jeśli potrzebujesz wsparcia behawiorysty lub trenera sam na sam.

W trosce o bezpieczeństwo i komfort wszystkich uczestników, psy wykazujące problem z zachowaniem (nadpobudliwość, nadmierna lękliwość, zachowania agresywne w stosunku do innych psów i/lub ludzi itp.), nie mogą uczestniczyć w zajęciach grupowych. Zapraszam na lekcje indywidualne.

Szkolenie psów w miejscowościach: Warszawa – Park Bródnowski, Ząbki, Marki, Zielonka oraz Wołomin