Prowadzimy kursy grupowe, zajęcia indywidualne, a dla tych, którzy mocno wkręcą się w psi świat sportu – zajęcia Klubowe Obedience Za Psem. Zapisy są cały czas otwarte, można dołączyć w każdej chwili. Zajęcia odbywają się w niżej podane dni i godziny:

Zapisy na kurs są cały czas otwarte, można dołączyć w każdej chwili. Zajęcia odbywają się w niżej podane dni i godziny: GRAFIK *

* aby uzyskać dostęp do zapisów, należy wypełnić formularz, który znajduje się na dole tej strony.

Na kursie poznacie elementy składowe zadań z klasy OB 0 oraz OB 1.

Obedience jest niczym innym, jak treningiem posłuszeństwa psa. Patrząc z boku, obedience może wydawać się nudne. Jednak jeśli tylko zaczniesz grzebać trochę więcej w tej dziedzinie psiego sportu, szybko zobaczysz, że obedience wciąga. A rezultaty poważnej pracy nad posłuszeństwem psa są niesamowite!

Szkolenie rozpoczyna się od najprostszych komend takich jak siad, aport oraz chodzenie przy nodze. Poziom trudności treningu stopniowo wzrasta, co pozwala rozwijać u psa kolejne, co raz bardziej wymagające umiejętności. Pies uczy się słuchać poleceń przewodnika w różnych warunkach, również kiedy rozpraszają go zewnętrzne bodźce. Sportowe posłuszeństwo to nie tylko rywalizacja sportowa czy zastrzyk motywacji przy okazji przygotowania do zawodów, to również sposób na wypracowanie jasnej komunikacji z psem oraz rozwiązania wielu problemów z zachowaniem psa.

 

Kurs Obedience to:

 • Fundamenty obedience, czyli niezbędne umiejętności do rozpoczęcia treningów
 • Przygotowanie do startu w klasie 0 (przywołanie, zmiany pozycji, targetowanie nosem i łapkami, chodzenie przy nodze, obieganie pachołka, zostawanie w pozycji siad lub waruj, próba trzymania aportu, budowanie zaangażowania i dynamiki)
 • Praca każdego duetu jest dostosowana do umiejętności zadań klas 0 i 1, zgodnie z regulaminem ZKwP m. in. pozycje w marszu i na odległość, wysyłanie psa do kwadratu, kierunki, skok przez przeszkodę, blokady, pozycje z marszu, budowanie łańcuchów – łączenie elementów w całość.
 • Ćwiczenia pozaregulaminowe: wejścia na ring, czekanie, przejścia pomiędzy ćwiczeniami

ILOŚĆ SPOTKAŃ: 6 spotkań

CZAS TRWANIA ZAJĘĆ: 1 godzina

ILOŚĆ PSÓW W GRUPIE: do 3 psów

Kurs Obedience dla początkujących: 6 lekcji po 60 minut, 3 psy w grupie kursowej, koszt 550 zł.

Trening indywidualny: 60 minut, koszt 150 zł.

Klubowe Klubowe: 6 lekcji po 90 minut, koszt 450 zł *

*tylko po ukończeniu kursu Obedince Za Psem lub po odbyciu 4 indywidualnych treningów.

LOKALIZACJA: Ząbki, ul. Kuleszy 1 link do mapy

Zajęcia odbywają się na zewnątrz na ogrodzonej działce.

Wypełnij formularz, aby zapisać się na kurs Obedience lub otrzymać więcej informacji. W odpowiedzi wyślemy szczegóły kursu.

  Płeć

  Interesuje mnie

  Płeć

  Pytania?

  Skąd wiesz o Za Psem?

  Zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności i zgadzam się z jej warunkami. (wymagane)