Zapraszamy na kurs Dogfrisbee pod Warszawą!

Istnieje możliwość zapisania się na pojedyncze spotkanie zajęcia w grupie – daje to możliwość rozpoczęcia świetnej przygody z psem, bez konieczności zobowiązywania się na cały kurs. Podczas zajęć zostaną Wam zalecone treningi, które podniosą warsztat Waszych treningów dogfrisbee na wyższy poziom!

Najbliższe terminy dogfrisbee:

sobota 2.07 oraz niedziela 3.07

Kurs Dogfrisbee to zajęcia mające na celu bezpieczne wprowadzenie psa w ten ekscytujący psi sport! Dogfrisbee to wspaniały pomysł na ciekawą zabawę z psem. Podczas treningów dogfrisbee odpowiada się na wiele naturalnych potrzeb psa, stąd też psy bardzo szybko zyskują wielką radość z treningów. Właśnie dlatego, że psy tak lubią łapać coś co leci, niezmiernie ważne jest, aby treningi dogrisbee rozpoczynać bezpiecznie dla psa. Co mamy na myśli? Ważne jest, aby dokładnie poznać predyspozycje i możliwości swojego psa i stopniowo je rozbudowywać.

Trening dogfrisbee jest bardzo męczący dla psa. Dlatego zajęcia odbywają się jeden raz w tygodniu, aby pies miał czas na regenerację, a Ty jako jego opiekun czas na potrenowanie rzutów i dopracowanie zadanej pracy domowej. Z doświadczenie wiemy, że ten psi sport ma coś w sobie i szybko chce się rzucać psu dyskiem tylko więcej!

…i właśnie te rzuty! Same rzuty w dogfrisbee są szalenie ważne – to od sprawności i celności naszych rzutów zależą efekty pracy z psem. Także nasz pies jest bezpieczny, bo lecąc z pełną parą za dyskiem (bo przecież ukochany człowiek rzuca, więc trzeba złapać) mamy pewność, że złapie dysk w taki sposób, na jaki pozwala mu aktualna sprawność fizyczna.

Czas na same rzuty dla przewodników psów również przewidujemy! Mam tu na myśli trening rzutów dyskiem jako dodatkowa oferta Za Psem, gdzie za niewielką opłata można poprawić umiejętności rzutowe pod okiem Klaudii.

Kto może rozpocząć przygodę w Dogfrisbee?

 • psy powyżej 8 miesięcy (idealny wiek psa na rozpoczęcie podstaw pracy z dogfrisbee)
 • każdy, kto chce nauczyć swojego psa łapać dyski – także dla tych, którzy nigdy wcześniej nie rzucali psu dysku
 • istnieje możliwość zajęć indywidualnych z dogfrisbee, gdzie możecie doszlifować własne rzuty oraz umiejętności łapania dysku przez psa

Obserwujemy jak dogfrisbee zyskuje coraz większą popularność wśród opiekunów psów. Jest to sport dla psa i jego opiekuna, gdzie wystarczy poświęcić kilka minut dziennie, aby uzyskać dobre efekty treningu z psem w łapaniu dysku. Owszem ten sport wymaga umiejętności rzucania frisbee przez opiekuna psa, a także atletycznej zdolności psa do skakania, skręcania, obracania się i łapania dysku. 

Trening z frisbee z psem jest świetnym pomysłem na dopracowanie haseł z posłuszeństwa psa. Polecenia siadania, czekania, przyjścia, puszczenia, złapania czy zakończenia pracy to tylko niektóre z poleceń, które latający pies uczy się na zajęciach kursu Dogfrisbee. W tym psim sporcie frisbee jest wykorzystane jako nagroda dla psa za zachowania, o które prosimy.

Podczas kursu Dogfrisbee skupiamy się na:

 • zbudowaniu jasnej komunikacji z psem w treningu dog frisbee, a więc wypracowaniu niezbędnych haseł w pracy z psem 
 • wyborze odpowiedniego dysku dla psa
 • wypracowaniu chęci psa do przeciągania się dyskiem
 • wypracowaniu podawania przez psa dysku do rąk
 • nauczeniu psa obiegania człowieka
 • nauczeniu psa łapania dysku w powietrzu
 • pokazaniu różnych technik i strategii rzucania dysku dla psa
 • przewidujemy zadawanie prac domowych 🙂

Podczas kursu Dogfrisbee pomożemy ci poprawić kondycję twojego psa. Omówimy, jak wybrać dysk bezpieczny dla psa, a ciebie nauczymy ten dysk odpowiednio rzucać. Pokażemy ci także, jak zachęcić psa do ścigania i łapania dysku, a także udzielimy ci wszystkich informacji, których potrzebujesz, aby wskoczyć do tego nowego, zabawnego sportu ze swoim najlepszym psim kumplem!

Zajęcia Dogfrisbee – szczegóły:

Jest to 8-lekcyjny kurs mający na celu dostosowanie pracy psa z dyskami w zależności od stopnia zaawansowania. Treningi dla psów z kursu Dog Frisbee odbywają się w soboty i niedziele w Wołominie (szczegóły spotkania wysyłamy otrzymaniu Waszego zgłoszenia).

Minimalny wiek psa: 8 miesięcy

Czas trwania zajęć: 60 min.

Ilość psów w grupie: do 3 psów

Koszt: opłata z góry za udział w zajęciach grupowych 80 zł

Prowadząca: czynny zawodnik dogfrisbee Klaudia Lisowska

Wypełnij formularz, aby zapisać się na kurs lub otrzymać więcej informacji. W odpowiedzi wyślemy szczegóły kursu.

  Płeć:

  Czy macie jakieś doświadczenie w dogfrisbee?

  Interesują mnie zajęcia w terminie:

  Pytania?

  Skąd wiesz o Za Psem? 🙂

  Zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności i zgadzam się z jej warunkami. (wymagane)