Zapraszamy na kurs Dogfrisbee w Ząbkach pod Warszawą!

Prowadzimy kursy grupowe, zajęcia indywidualne, a dla tych, którzy mocno wkręcą się w psi świat sportu – zajęcia Klubowe Dogfrisbee Za Psem.

Zapisy na kurs są cały czas otwarte, można dołączyć w każdej chwili. Zajęcia odbywają się w niżej podane dni i godziny: GRAFIK *

* aby uzyskać dostęp do zapisów, należy wypełnić formularz, który znajduje się na dole tej strony.

Dogfrisbee to sport dla aktywnych psów, pełnych energii, dla których zwykły spacer to za mało.

Otwarte zapisy na kurs grupowy dogfrisbee!

Kurs Dogfrisbee to zajęcia mające na celu bezpieczne wprowadzenie psa w ten ekscytujący psi sport! Dogfrisbee to wspaniały pomysł na ciekawą zabawę z psem. Podczas treningów dogfrisbee odpowiada się na wiele naturalnych potrzeb psa, stąd też psy bardzo szybko zyskują wielką radość z treningów. Właśnie dlatego, że psy tak lubią łapać coś co leci, niezmiernie ważne jest, aby treningi dogrisbee rozpoczynać bezpiecznie dla psa. Co mamy na myśli? Ważne jest, aby dokładnie poznać predyspozycje i możliwości swojego psa i stopniowo je rozbudowywać.

Trening dogfrisbee jest bardzo męczący dla psa. Dlatego zajęcia odbywają się jeden raz w tygodniu, aby pies miał czas na regenerację, a Ty jako jego opiekun czas na potrenowanie rzutów i dopracowanie zadanej pracy domowej. Z doświadczenie wiemy, że ten psi sport ma coś w sobie i szybko chce się rzucać psu dyskiem tylko więcej!

…i właśnie te rzuty! Same rzuty w dogfrisbee są szalenie ważne – to od sprawności i celności naszych rzutów zależą efekty pracy z psem. Także nasz pies jest bezpieczny, bo lecąc z pełną parą za dyskiem (bo przecież ukochany człowiek rzuca, więc trzeba złapać) mamy pewność, że złapie dysk w taki sposób, na jaki pozwala mu aktualna sprawność fizyczna.

Czas na same rzuty dla przewodników psów również przewidujemy! Mam tu na myśli trening rzutów dyskiem jako dodatkowa oferta Za Psem, gdzie za niewielką opłatą można poprawić umiejętności rzutowe pod okiem Klaudii – otwarte zapisy na lekcje rzutów do dogfrisbee.

Kto może rozpocząć przygodę w Dogfrisbee?

 • psy powyżej 8 miesięcy (idealny wiek psa na rozpoczęcie podstaw pracy w dogfrisbee),
 • każdy, kto chce nauczyć swojego psa łapać dyski – także dla tych, którzy nigdy wcześniej nie rzucali psu dysku,
 • istnieje możliwość zajęć indywidualnych z dogfrisbee, gdzie możecie doszlifować własne rzuty oraz umiejętności łapania dysku przez psa.

Obserwujemy jak dogfrisbee zyskuje coraz większą popularność wśród opiekunów psów. Jest to sport dla psa i jego opiekuna, gdzie wystarczy poświęcić kilka minut dziennie, aby uzyskać dobre efekty treningu z psem w łapaniu dysku. Owszem ten sport wymaga umiejętności rzucania frisbee przez opiekuna psa, a także atletycznej zdolności psa do skakania, skręcania, obracania się i łapania dysku. 

Trening z frisbee z psem jest świetnym pomysłem na dopracowanie haseł z posłuszeństwa psa. Polecenia siadania, czekania, przyjścia, puszczenia, złapania czy zakończenia pracy to tylko niektóre z poleceń, które latający pies uczy się na zajęciach kursu Dogfrisbee. W tym psim sporcie frisbee jest wykorzystane jako nagroda dla psa za zachowania, o które prosimy.

Podczas kursu Dogfrisbee skupiamy się na:

 • zbudowaniu jasnej komunikacji z psem w treningu dogfrisbee, a więc wypracowaniu niezbędnych haseł w pracy z psem ,
 • wyborze odpowiedniego dysku dla psa,
 • wypracowaniu chęci psa do przeciągania się dyskiem,
 • śledzenia i łapania dysku przez psa oraz oddawania dysku do rąk opiekuna psa,
 • nauczeniu psa obiegania człowieka,
 • nauczeniu psa łapania dysku w powietrzu, wypracowaniem odpowiedniej techniki skoku psa
 • pokazaniu różnych technik i strategii rzucania dysku dla psa,
 • przewidujemy zadawanie prac domowych 🙂

Podczas kursu Dogfrisbee pomożemy ci poprawić kondycję twojego psa. Omówimy, jak wybrać dysk bezpieczny dla psa, a ciebie nauczymy ten dysk odpowiednio rzucać. Pokażemy ci także, jak zachęcić psa do ścigania i łapania dysku, a także udzielimy ci wszystkich informacji, których potrzebujesz, aby wskoczyć do tego nowego, zabawnego sportu ze swoim najlepszym psim kumplem!

Zajęcia kursu Dogfrisbee – szczegóły:

Jest to 6-lekcyjny kurs mający na celu dostosowanie pracy psa z dyskami w zależności od stopnia zaawansowania. Treningi dla psów z kursu Dogfrisbee, klubowe oraz indywidualne odbywają się w soboty i niedziele w Ząbkach (szczegóły spotkania wysyłamy w mailu po wypełnieniu formularza zgłoszenia).

Minimalny wiek psa: 8 miesięcy

Kurs Dogfrisbee dla początkujących: 6 lekcji po 60 minut, 3 psy w grupie kursowej, koszt 550 zł.

Prowadząca: czynna zawodniczka dogfrisbee, trener Za Psem Klaudia Lisowska

Trening indywidualny: 60 minut, koszt 150 zł.

Klubowe Dogfrisbee: 6 lekcji po 90 minut, koszt 450 zł *tylko po ukończeniu kursu Dogfrisbee Za Psem lub po odbyciu 4 indywidualnych treningów.

LOKALIZACJA: Ząbki, ul. Kuleszy 1 link do mapy

Zajęcia odbywają się na zewnątrz na ogrodzonej działce.

Wypełnij formularz, aby zapisać się na kurs lub otrzymać więcej informacji. W odpowiedzi wyślemy szczegóły kursu.

  Interesuje mnie:

  Płeć:

  Czy macie jakieś doświadczenie w dogfrisbee?

  Pytania?

  Skąd wiesz o Za Psem? 🙂

  Zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności i zgadzam się z jej warunkami. (wymagane)