Najbliższe terminy:

Kurs w soboty godz. 13:30, start 07.05 (2 wolne miejsca)

O co chodzi w agility dla psa?

W agility pies i jego opiekun poruszają się po trasie składającej się z różnych przeszkód. Pies pokonuje przeszkody, a przewodnik biegnie obok niego i wskazuje psu, gdzie ma się kierować. Agility to doskonały sposób na zbudowanie więzi z psem lub przetestowanie umiejętności oraz zaangażowania psa, których się nauczyłeś lub uczysz się z psem na co dzień.

Agility to świetna okazja to zmęczenia psa

Podczas gdy niektórzy właściciele psów starają się uczestniczyć w zawodach ze swoimi psami, wielu uczestniczy w agility tylko dla zabawy. Agility jest korzystne dla wszystkich zdrowych psów, które ukończyły 8 miesiąc życia. Pomaga im pozbyć się nadmiaru energii, ćwiczyć umiejętności skupienia i uwagi, a także nawiązać więź z opiekunem.

Kurs Agility Poziom I – kurs pod Warszawą dla psów początkujących

Podczas naszego kursu Agility Poziom I wypracujemy podstawowe umiejętności, które przygotują Ciebie i Twojego psa bezpiecznie w świat psiego sportu agility. Celem kursu Agility Poziom I jest, aby wszystkie psy były w stanie bezpiecznie i samodzielnie pokonywać każdą przeszkodę np. hopka, tunel, gdy ich o to poprosimy, a także nauczyć się, co nasz język ciała przekazuje naszemu psu.

Kurs Agility to nasz program dla psów początkujących w agility. To idealny pomysł na rozpoczęcie jednej z najbardziej zabawnych i satysfakcjonujących lekcji, które pies i przewodnik mogą dzielić razem!

 • budowanie jasnej komunikacji w treningu
 • ćwiczenia poprawiane motywację psa do treningu oraz prędkość na torze
 • wprowadzenie zasad rozgrzewki sportowej dla psa
 • budowanie samodzielnej i świadomej pracy psa na układach stacjonat i tuneli
 • trening uczący psa ciasnych skrętów i outów
 • przewidujemy pracę domową 🙂

Kurs Agility Poziom I dla początkujących psów – szczegóły:

Jest to 7-godzinny kurs mający na celu rozgrzanie psich łap i zdobycia podstawowej wiedzy o agility. Treningi dla psów z kursu Agility Poziom I odbywają się w soboty i niedziele w Starym Kraszewie (na ogrodzonym terenie pokrytym trawą). 

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu o tej samej godzinie. Szczegółowy grafik spotkań zajęć wysyłamy emailem po wypełnieniu zgłoszenia.

Minimalny wiek psa: 7 miesięcy

Adres: Stary Kraszew

Czas trwania kursu: 7 lekcji po 60 min.

Ilość psów w grupie: do 3 psów

Koszt: 550 zł

Prowadząca: Klaudia Lisowska

Aby zapisać się na kurs lub otrzymać więcej informacji, należy wypełnić formularz zgłoszenia:

  Płeć:

  Interesuje mnie kurs w terminie:

  Pytania?

  Skąd wiesz o Za Psem? 🙂

  Zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności i zgadzam się z jej warunkami. (wymagane)