Nazywam się Klaudia Lisowska. Szkoleniem psów interesuje się od 8 lat. Tę przygodę rozpoczęłam, kiedy mój pierwszy pies owczarek niemiecki sprawiał mi wiele kłopotów. Zaczęłam dużo czytać, obserwować i trenować różnymi technikami, co zaowocowało moją pasją do pracy z psami. Zapragnęłam uczyć się więcej i zostać trenerem psów.
Obecnie mam dwa psy rasy border collie – Vivien i Rio. Z Vi startowałyśmy wielokrotnie w zawodach dog frisbee oraz agility z całkiem sporymi sukcesami! Z Rio dopiero się rozkręcam i pomimo młodego wieku, również jest po swoim debiucie, z czego jestem bardzo dumna! Nieustannie się dokształcam i uczestniczę w seminariach sportowych prowadzonych przez czołowych zawodników z Polski. Zależy mi na jakości treningów z psami oraz stałym poszerzaniu własnych umiejętności z zakresu techniki pracy z psami.
Poza sportowym życiem z moimi psami jestem studentką SGGW, technikiem weterynarii, hipoterapeutą oraz sędzią dog frisbee USDDN. Teraz zaczynam przygodę jako nowy trener szkoły dla psów Za Psem. Zależy mi na tym, by zarażać moją pasją i pomagać przewodnikom psów zbudować z nimi wspólną więź świetnie się przy tym bawiąc.

Nasz Instagram – zapraszam!