Nazywam się Klaudia Lisowska. Szkoleniem psów interesuje się od 8 lat. Tę przygodę rozpoczęłam, kiedy mój pierwszy pies owczarek niemiecki sprawiał mi wiele kłopotów. Zaczęłam dużo czytać, obserwować i trenować różnymi technikami, co zaowocowało moją pasją do pracy z psami. Zapragnęłam uczyć się więcej i zostać trenerem psów.
Obecnie mam dwa psy rasy border collie – Vivien i Rio. Z Vi startowałyśmy wielokrotnie w zawodach dog frisbee oraz agility z całkiem sporymi sukcesami! Z Rio dopiero się rozkręcam i pomimo młodego wieku, również jest po swoim debiucie, z czego jestem bardzo dumna! Nieustannie się dokształcam i uczestniczę w seminariach sportowych prowadzonych przez czołowych zawodników z Polski. Zależy mi na jakości treningów z psami oraz stałym poszerzaniu własnych umiejętności z zakresu techniki pracy z psami.
Poza sportowym życiem i pracą z moimi psami jestem studentką SGGW, technikiem weterynarii, hipoterapeutą oraz sędzią dog frisbee USDDN. W Za Psem prowadzę zajęcia z dogfrisbee, agility, nauki sztuczek oraz obedience. Zależy mi na tym, by zarażać moją pasją i pomagać przewodnikom psów zbudować z nimi wspólną więź świetnie się przy tym bawiąc.

Nasz Instagram – zapraszam!