Cześć, jestem Kinga, trener psów w Za Psem.

Z Basią i ze szkołą Za Psem jest związana już od kilku lat. Odbyłam tu bardzo obszerny staż, który doskonale wprowadził mnie w świat pracy z psami oraz ich opiekunami. Doskonale rozumiem, z jakimi problemami mierzycie się na co dzień, jak trudno żyje się z psem nadpobudliwym oraz lękliwym. Przygotowanie praktyczne, jakie zdobyłam pod opieką Basi, nauczyło mnie, aby szybko przechodzić do działania. Dlatego na spotkaniach ze mną możecie spodziewać się wielu ćwiczeń, które pomogą Wam szybko poprawić to, co sprawia Wam największą trudność. Ukończyłam szkolenie specjalistyczne nadające mi uprawnienia do pracy z psami, jako Instruktor Szkolenia Psów. Aktualnie jestem w trakcie odbywania kursu kwalifikującego mnie do pracy jako behawiorysta psów – trzymajcie kciuki!

Prywatnie sama mam psiaki, które stawiają mi różne wyzwania. Nieustannie nad nimi pracuję i tak wspaniale rozwijamy się razem (śmiało mogę powiedzieć, że jest to piękny proces, te trzy sunie są najlepszymi nauczycielami 😉

Pippi nauczyła mnie ogromnej cierpliwości, codziennie przypomina mi jak wygląda życie z psem wrażliwym i lękliwym. Realizujemy się sportowo w nosework, który jest świętą terapią dla delikatnych psów. Dla mojej Pippi nosework to wspaniała okazja ośmielanie się względem wielu bodźców, które sprawiają jej kłopot w życiu codziennym – nowe miejsca, inne psy. Frida, to owczarek niemiecki, czasem zabieram ją na kursy grupowe lub spacery w lesie, gdzie pomaga ośmielić się lękliwym psiakom, pięknie jest obserwować z boku jak mój własny pies ,,wyciąga” inne i dodaje im pewności siebie. Z Frida także działamy w temacie sportu, chętnie jeździmy na zawody. Trzecia sunia – Sonia, to leciwa staruszka, która nadal chętnie ustawia Pippi oraz Fridę.

Nieustannie douczam się tajników behawioru psów, aby jak najbardziej efektywnie pomagać psom i ich opiekunom. Ukończyłam kierunek ,,Hodowla i ochrona zwierząt towarzyszących i dzikich” na SGGW. Dodatkowo często uczestniczę w seminariach i innych kursach z dziedziny behawioru psów.

W Za Psem jest związana już ok kilku lat. Spotkać mnie możecie na kursach grupowych Maluchy i Starszaki, na spacerach grupowych w lesie oraz w mieście, a także na uwielbianym przeze mnie psim sporcie nosework.

Zapraszam na mój instagram, gdzie dzielę się pracą i treningami z psami, wrzucam urywki z pracy z podopiecznymi z Za Psem oraz moje prywatne działania.