Cześć, jestem Kinga, trener psów Za Psem.

Studiuję Hodowlę i ochronę zwierząt towarzyszących i dzikich na SGGW. Psami i ich behawiorem interesuje się od dawna, jest to moją pasją. Obecnie mam 3 trzy sunie: Fridę, Pippi oraz Sonię, z którymi mam różne wyzwania w życiu codziennym i nieustannie z nimi pracuję.

Pippi uczy mnie ogromnej cierpliwości, pomaga mi lepiej zrozumieć życie z psem wrażliwym i lękliwym. Z wielką cierpliwością realizuję się z nią w sporcie nosework, który jest bardzo uniwersalnym sportem dla wielu psów. Dla mojej Pippi to wspaniała okazja na terapię i ośmielanie się względem wielu bodźców, które sprawiają jej kłopot w życiu codziennym – nowe miejsca, inne psy. Frida, to owczarek niemiecki, którą czasem zabieram na kursy grupowe lub spacery w lesie, gdzie pomaga ośmielić się lękliwym psiakom.

Nieustannie douczam się tajników behawioru psów, aby jak najbardziej efektywnie pomagać psom i ich opiekunom. 

W Za Psem jest związana już ok kilku lat. Spotkać mnie możecie na kursach grupowych Maluchy i Starszaki, na spacerach grupowych w lesie oraz w mieście, a także na uwielbianym przeze mnie psim sporcie nosework.

Zapraszam na mój instagram, gdzie dzielę się pracą i treningami z psami, tym co porabiam na studiach oraz codziennością z moimi prywatnymi psami.