Maluchy Poziom I

Kurs grupowy dla szczeniąt do 4 miesiąca życia

Nie tylko ludzie, ale i psy uczą się przez całe życie. Już od pierwszych dni, kiedy przyjmujemy szczeniaka, na barkach właściciela spoczywa odpowiednie wykorzystanie potencjału malucha. Okres życia szczeniaka do 4 miesiąca życia jest najważniejszy w rozwoju każdego psa. Ogromne znaczenie ma ma każdy dzień, każde doświadczenie i każda nauka. 

Warto w taki sposób edukować psa, aby ten stał się pewnym siebie, radosnym, ale też spokojnym kompanem naszego życia. Dlatego podczas Kursu Maluchy Poziom I, otrzymujesz najważniejsze informacje, które pomogą uniknąć najczęstszych błędów wychowawczych.

Kurs Maluchy Poziom I to doskonały wstęp do dalszego szkolenia, zdobywania doświadczeń i przeżywania innych przygód z psem.

Termin najbliższego Kursu Maluchy Poziom I:

 • 14 maja o godzinie 18:00. Spotykać się będziemy w czwartki i niedziele.

Kurs przeznaczony jest dla najmłodszych psów, które w momencie rozpoczęcia Kursu Maluchy Poziom I nie mają skończonych 4 miesięcy. 

Program kursu przewiduje 8 spotkań i obejmuje naukę podstawowych umiejętności oraz wsparcie opiekunów w zakresie:

 1. Prawidłowo przeprowadzonej socjalizacji, nauki czystości, zasad bezpiecznego spotkania z innymi psami, pozostawania psa samego w domu, zabaw z psem – węchowych oraz z wykorzystaniem zabawek.
 2. Naukę umiejętności:

 • Zwracanie uwagi na przewodnika oraz reagowanie psa na imię
 • Siad, waruj
 • Przywołanie zwykłe
 • Chodzenie na luźnej smyczy
 • Zajmowanie pozycji przy nodze
 • Wprowadzenie zasad bezpiecznej zabawy
 • Witanie obcych osób w spokojny sposób
 • Przerywanie niechcianego zachowania, czyli nauka komendy przerywającej zachowanie
 • Techniki opanowywania emocji psa

3. W trakcie kursu, 2 lekcje to spotkania na spacerze grupowym w towarzystwie starszych, stabilnych psów. Celem tych spotkań jest wprowadzenie opiekunów szczeniąt do spotkań z innymi psami oraz wykorzystywania przywołania i technik opanowywania emocji szczeniaka.

Cena: 300 zł

Grupa liczy do 6-7 psów. Pozwala to na indywidualne podejście trenera do każdego duetu człowiek-pies. W zajęciach mogą uczestniczyć szczęnieta, które w momencie rozpoczęcia kursu nie ukończyły 4 miesięcy życia.

Uczestnicy szkolenia przed każdym kursem otrzymują e-mail z informacjami organizacyjnymi.

Do umiejętności zawartych w programie kursu, jest możliwość dodania innych zaproponowanych przez uczestników, takich jak sztuczki, przyzwyczajenie do kagańca czy trening klatkowy. 

W przypadku niemożności uczestnictwa w zajęciach grupowych proponujemy lekcje indywidualne. Zakres lekcji ustalany jest indywidualnie w zależności od potrzeb psa i oczekiwań właściciela.

W trosce o bezpieczeństwo i komfort wszystkich uczestników, psy wykazujące problem z zachowaniem (nadpobudliwość, nadmierna lękliwość, zachowania agresywne w stosunku do innych psów i/lub ludzi itp.), nie mogą uczestniczyć w zajęciach grupowych. W takim wypadku zapraszam na lekcje indywidualne.

[contact-form-7 id=”374″ title=”Kurs Podstawowy Maluchy Poziom I”

Formularz zapisu na Kurs Podstawowy Poziom I Maluchy:


Płeć: