Na imię mam Basia Leszczyńska. Jestem behawiorystą i trenerem psów.

Uczeniem psów i ich opiekunów zajmuję się od 2009 roku. Kwalifikacje trenerskie zdobyłam w Alteridyplom behawiorysty zwierząt w COAPE Polska.

W 2009 roku otworzyłam Szkołę dla Psów Psia Banda w Wołominie. Szkoła najpierw mieściła się w dawnej Stolarce Wołomin, później na ulicy Kobyłkowskiej. Psia Banda miała też swój oddział w Otwocku, gdzie szkolenia prowadziła Renata Gabryel, a kiedy w 2014 roku wyleciałam wraz z rodziną do Kataru, Renata przejęła moje zadania również w Wołominie.

Od zawsze współpracowałam z Fundacją Edukacyjną Pies i Staś, w której również zdobyłam solidne podstawy pracy z psem oraz pomagałam edukować dzieci, jak bezpiecznie zachowywać się przy psach.

W Katarze przez 5 lat szkoliłam tamtejsze psy. Pracowałam też w dużej klinice weterynaryjnej Canadian Veterinary Clinic. Otrzymałam tam dużą dawkę wiedzy. Był to czas pełen wyzwań i rozwoju w różnych dziedzinach mojego życia. Katar dał mi lekcję życia i pokory, która zaowocowała w silniejszą i bardziej pewną siebie, mnie.

Wróciłam. Bardzo cieszę się, że mogę znowu pracować w Polsce. Moje ambitne plany nie mają końca – cierpliwie je realizuję i staram się bardzo zadbać o to, aby opiekunowie psów wcale się nie nudzili w naszych wołomińskich okolicach. 🙂